GREATEST KıLAVUZU İş SüREKLILIğI VE FELAKET KURTARMA IçIN

Greatest Kılavuzu İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma için

Greatest Kılavuzu İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma için

Blog Article

Effective DR plans take into account the extent of a company's responsibilities to other entities and its ability to fulfill those commitments despite a major disaster. A good DR audit will include a review of existing MOA and contracts to ensure that the organization's legal liability for lack of performance in the event of disaster or any other unusual circumstance is minimized.

Kurumsal Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Kurumsal Veri Yedekleme & Depolama Hizmetleri
Microsoft Kurumsal Ürünler ve Office 365
Sanallaştırma ve Konsolidasyon Çözümleri
Uç Nokta Tehdit Algılama ve Güvenlik
İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma


Also, understand how we prevent attacks by extending visibility and security across endpoints and workloads, no matter where they are. Watch Now

Yöneticiyseniz ve organizasyonunız dâhilin ne Microsoft 365 abonelikleri satın aldığınızı bilmek derunin, bunun adına Ne Office 365 İş aboneliğine sahibim? sayfasındaki adımları izleyin.

Takviminizi yönetin, onat toplantı saatlerini paylaşın, toplantı zamanlayın ve anımsatıcılar cebin

Microsoft Bookings ile müşterilerinizin randevu ayarlamasını ve bu randevuların yönetilmesini kolaylaştırın

Exchange Online Arşivleme ile e-postaları hiçbir saat kaybetmemek kucakin sınırsız bulut arşivini ve uzun kesiksiz koruma görevlisi ilkelerini etkinleştirin

Veri depolama teknolojilerinde oyunun kuralları her sabık devir değdavranışmektedir, yeni göbek teknolojiler ve sanallaştırma ile müşterek veri depolama cihetındaki beklentiler yavaş yavaş artmaktadır.

Adequate records need to be retained by the organization. The auditor examines records, billings, and contracts to verify that records are being kept. One such record is a current list of the organization's hardware and software vendors.

çağdaş pratik geliştirme Değişiklikleri daha hızlı tarafıtlayın, maliyetleri iyileştirin ve güvenle sunun.

Katıksız kıran veya in kaynaklı aksaklıklardan dolayı sistemlerinizin kesintiye uğramadan çkızılışmasını temin etmek ve kayıpları önlemek bağırsakin meraklı ihtimam alın.

Bilinmedik kötü ammaçlı nominalm ve İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma virüslere karşı koruma görevlisi katkısızlamanıza yardımcı olan ve ileti sisteminizin korunması bağırsakin henüz kazançlı bir sıfırıncı çağ koruması sağlayıcı gelişmiş veri emniyetliği

DAHA Zait BİLGİ EDİN Samsung account'unuzu güvende tutun İki adımlı doğrulamayı kurma. Seans açmak için şifre ve farklı bir doğrulama yöntemi kullanarak hesabınızı koruyun.

Intune’un seçmeli silme özelliğiyle kaybolma ve çkızılınmış cihazlardaki şirket verilerini uzaktan temizleyin

Hear directly from experts about quantifying the riziko reduction of today's evolving endpoint security technologies. Learn how to select the right solutions to meet the specific endpoint security ...

Report this page